Нефти нет! Экология, природа, WWF, животные, экотоварыАдвокат Киев, Юридические услуги
Комментарии на Юрпортале


От: Наталья
Дата: 23 февраля 2018 [14:25]
Здравствуйте! Когда состоится развод,если "Склад суду" назначен был 21 ноября 2017 года!?Сколько времени еще ждать?
На сайте: Подробнее
От: irinvalery
Дата: 23 февраля 2018 [09:41]
Здравствуйте! Подскажите, является ли квартира, подаренная совершеннолетнему ребёнку, совместным имуществом родителей? То есть, если вдруг встанет вопрос о разделе имущества, ...
На сайте: Подробнее
От: Александр
Дата: 22 февраля 2018 [23:09]
Почему не выполняются судебные решения Вашего суда о назначении пенсий инв 1 кат.2груп.Чернобыльцам 1986г.До каких пор это будет продолжаться!?
На сайте: ООО "Салком" Подробнее
От: Аноним
Дата: 22 февраля 2018 [12:46]
Подскажите пожалуйста какие документы нужны на подачу алиментов,ребенку 15лет на фамилии отца,в браке не были.
На сайте: Ирпенский городской суд Подробнее
От: s.v.gorbach72
Дата: 21 февраля 2018 [10:39]
Добрый день,подскажите реквизиты судового сбора за расторжения брака. Спасибо.
На сайте: Шевченковский Районный Суд Подробнее
От: oleg180710
Дата: 21 февраля 2018 [01:09]
Здравствуйте!30.10.2017 подавал в сад на развод!фамилия Кулиш, подскажите когда будет суд?
На сайте: Дарницкий Районный Суд Подробнее
От: maltin
Дата: 20 февраля 2018 [18:12]
Я пан Мальтін промиває кредит Служба Кредитора, ми є юридичною, зареєстрованою і гарантованою компанією, і надаємо кредити фізичним особам, компаніям, ...
На сайте: Соломенский Районный Суд Подробнее
От: sytniku
Дата: 20 февраля 2018 [12:36]
Доброго дня.Скажіть ,будь-ласка,можливо узнать судьбу моєї скарги? згідно з відомостями офіційного веб-сайту Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та ...
На сайте: Верховный Суд Украины Подробнее
От: Аноним
Дата: 20 февраля 2018 [10:16]
Работа канцелярии
На сайте: Деснянский Районный Суд Подробнее
От: Izerinskiyyy
Дата: 19 февраля 2018 [23:15]
Здраствуйте. Хочу узнать решение судьи Щасна Т. В. . По делу 753/22990/17, с 15.11.2017, по 15.02.2018; Изеринский
На сайте: Дарницкий Районный Суд Подробнее
Загрузить предыдущие сообщения...

Другие сайты Юрпортала:
Судопроизводство Юридическая техника Юридические консультации Подготовка юридической документации

База судебных решений



Справа № 2-6351\2008року

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(заочне)

05 грудня 2008 року Деснянський районний суд м. Києва в складі:

головуючого - судді Мальченко О.В.

при секретарі - Панасюк А.Р. розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві справу за позовом КП "Житлорембудсервіс" по утриманню житлового господарства Деснянського району м. Києва до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги,

ВСТАНОВИВ:

КП «Житлорембудсервіс» Деснянського району м.Києва звернулось до суду з вищевказаним позовом, посилаючись на несвоєчасну сплату відповідачкою квартирної плати та комунальних послуг у розмірі 2 348 грн. 60 коп.

Представник позивача в судове засідання не з'явився, надіславши до суду заяву з проханням розглядати справу у її відсутність. Одночасно у поданій заяві зазначив, що у разі належного повідомлення відповідачів, не заперечує проти розгляду справи заочно у відсутності останніх на підставі ст. 224 ЦПК України.

Відповідачка в судове засідання не з'явились, про час і місце розгляду справи повідомлена належним чином, причини неявки суду не повідомила.

Суд з урахуванням положень ст.ст. 74-77, 169, 224 ЦПК України, вважає, що в матеріалах справи є достатньо даних про права та взаємовідносини сторін по справі для її розгляду заочно по суті у відсутність представника позивача та відповідачів, які не з'явились.

Дослідивши наявні в матеріалах справи докази, судом встановлено, що відповідачка є власницею квартири АДРЕСА_1 (а.с.5)

Даний будинок знаходиться на балансі позивача, що підтверджується довідкою форми № 3 (а.с.4.)

Відповідно до наявної в матеріалах справи розрахункової довідки відповідачка має заборгованість за житлово-комунальні послуги за період з 01.05.2007 року по 01.02.2008 року в сумі 2 348 грн. 60 коп. (а.с.3)

Відповідно до ст. 162 ЖК України власники квартир повинні своєчасно вносити квартирну плату та плату за комунальні послуги відповідно до умов договору з організацією, яка обслуговує будинок, а також приймати участь у витратах на утримання будинку та прибудинкової території.

Відповідачка належним чином даних норм права не виконала.

В своїх позовних вимогах позивач просить стягнути з відповідачки вищезазначену заборгованість. Суд вважає вимоги позивача обґрунтованими та заснованими на законі. З відповідачки на користь позивача підлягає стягненню заборгованість у розмірі 2 348 грн. 60 коп.

Оскільки позов підлягає задоволенню, а позивач при подачі позову був звільнений від сплати судових витрат, то відповідно до ст. 88 ЦПК України з відповідачки на користь держави підлягає стягненню судовий збір у розмірі 51 грн. 00 коп. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 30 грн.

Керуючись ст. ст. 10, 11, 174 , 212, 213-215 , 224, 228 ЦПК України,

ВИРІШИВ:

Позов КП "Житлорембудсервіс" по утриманню житлового господарства Деснянського району м. Києва задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь КП "Житлорембудсервіс" по утриманню житлового господарства Деснянського району м. Києва плату за житлово-комунальні послуги за період з 01.05.2007 року по 01.02.2008 року в сумі 2 348 грн. 60 коп.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави 51 грн. - судових витрат, 30 грн. - витрат за інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Рішення суду може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва через Деснянський районний суд м. Києва.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10-ти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20-ти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у 10-ти денний строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, яка може бути подана протягом 10 днів з дня отримання його копії.